Juhatus

JUHATUSE LIIKMED 2016–2019

Gustav Põldmaa gustav@talukartul.ee
Janek Lass janek@koortikartul.ee
Kalle Hamburg kalle@talukartul.ee
Ly Rand ly@eestikartul.ee
Maido Saarman maido.saarman@mail.ee
Peeter Leppik peeter.leppik@mail.ee
Rasmus Kolberg kolberg.rasmus@gmail.com

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru